4. Netwerk Groningen, Drenthe en Overijssel (gedeeltelijk)

Netwerkregisseur: Jos Boerema, SBO De Zwaaikom, Hoogezand
vervanger: Nettie Feenstra-Trum, SBO 't Hoge Holt, Roden
 
SBO De Delta
Pastorielaan 2
9900 AD Appingedam
C. Veen
sbodedelta@renn4.nl
SBO De Meander
Postbus 520
9400 AM Assen
Henk Westerhof
h.westerhof@sbodemeander.nl
SBO De Catamaran
Wendeling 112
7824 TK Emmen
Jan Kalter
directie@sbo-catamaran.nl
SBO De Meerpaal
Postbus 70018
9704 AA Groningen
Erwin Jonker
e.jonker@noorderbasis.nl
SBO Dr. Bekenkampschool
Blekerslaan 1
9724 EJ Groningen
Harold Bal
directie@bekenkamp.o2g2.nl
SBO De Carrousel
Wielewaal 1
7905 GX Hoogeveen
Roselie Drost
r.drost@renn4.nl
SBO De Kameleon
Reviusweg 1
7901 JN Hoogeveen
Marcel Meins
kameleon@renn4.nl
SBO De Zwaaikom
Mars 65
9602 KZ Hoogezand
Jos Boerema
j.boerema@sbodezwaaikom.nl
SBO Reestoeverschool
J.Marisstraat 1
7944 EM Meppel
Johan Veneman
j.veneman@stichtingpromes.nl
SBO 't Hoge Holt
Lijsterbesstraat 1
9301 MK Roden
Nettie Feenstra-Trum
directie@thogeholt.nl
SBO De Baldakijn
Postbus 100
9500 AC Stadskanaal
Henk Mik
henkmik@debaldakijn.picto.nl
SBO Delta
Grintweg 70
9675 HL Winschoten
Jan Ruiter
j.ruiter@sooog.nl
SBO De Boei
Wethouder Bergerweg 2A
9406XP  Assen
Ria Ton
directie.boei@cogdrenthe.nl
SBO Groningen / De Kimkiel
Kluiverboom 9
9732 KZ  Groningen
Bea de Vries
b.devries@dekimkiel.nl
SBO Groningen / Fiduciaschool
Distributiestraat 1
9728 CR  Groningen
Gerda Luiks
g.luiks@fiduciaschool.nl
SBO Johan Seckel
De Schammelte 3
7731 BL  Ommen
Jan Otten
directie@johanseckelommen.nl
SBO Toermalijn
Postbus 62
7800 AB   Emmen
Liselotte van de Ven
l.vandeVen@skod.nl
SBO Burgemeester Voetelinkschool
Vesting 15
8332 GL  Steenwijk
Rita Lorheers-Ogink
directie@voetelinkschool.nl
SBO Wim Monnereauschool
Boven Westerdiep 10
9640 AK Veendam
E. van Faassen
directie@wimmonnereauschool.nl
   
Blijf op de hoogte: